بسمه تعالی

قوانین خرید، استفاده و حریم شخصی نرم افزار راهینو نسخه iOS

۱- نرم افزار راهینو نقشه و مسیر یاب حرفه ای و کاملا آفلاین کل جهان است و توسط تیم راهینو توسعه داده شده است و منتشر می شود. تمامی حقوق مادی و معنوی طرح و پیاده سازی نرم افزار راهینو برای این تیم محفوظ است. هرگونه نقض قوانین کپی رایت جاری در کشور اعم از هک نرم افزار، فروش آن بدون اجازه کتبی، نفوذ و خرابکاری در سرور های و وب سایت راهینو و … خلاف قانون بوده و از طریق مراجع ذی صلاح مورد پیگرد قانونی واقع خواهد شد.

۲- دریافت و بروزرسانی نرم افزار تنها از طریق وب سایت رسمی انجام خواهد شد. جهت راحتی کاربران، نرم افزار فعلا در هیچ مارکتی منتشر نخواهد شد و کلیه روال های مربوط به بروزرسانی از طریق وب سایت رسمی نرم افزار و سرورهای آن و درگاه های پرداخت امن و اختصاصی آن انجام خواهد شد

۳– تیم راهینو خود را موظف می داند که *در صورت فراهم بودن بستر عرضه نرم افزار های iOS خارج از اپ استور*، تا پایان سال ۱۳۹۷ خورشیدی اقدام به بروز نگه داشتن نقشه های نرم افزار نموده و به طور مستمر، تمامی اشکات و نواقص احتمالی و پیشنهادات کاربران را جمع آوری کرده و در زمانی که ممکن و مناسب می داند، با عرضه بروزرسانی جدید نسبت به حل و یا پیاده سازی آن ها اقدام کند.

۴– تیم راهینو خود را موظف به ارائه پشتیبانی مناسب فنی و پشتیبانی خرید در تمامی ساعات و روزهای کاری این بازه زمانی می داند و تمامی راه های پشتیبانی را در صفحه پشتیبانی وب سایت اعلام خواهد نمود.

۵- بروزرسانی یا عدم بروزرسانی نرم افزار پس از موعد مقرر در بند ۳، بستگی به میزان استقبال کاربران دارد اما حتی در صورت عدم بروزرسانی رایگان، ممکن است امکان ارائه بروزرسانی با پرداخت وجهی کمتر از قیمت فروش، وجود داشته باشد.

6- تیم راهینو خود را در حفظ تمامی اطلاعات شخصی کاربران متعهد می داند و به جز اطلاعات خرید که شامل شناسه خرید انتخاب شده توسط کاربر است، هیچ اطلاعات شخصی دیگری از کاربران جمع آوری و نگهداری نمی کند.

۷- به دلیل تحریم های اتخاذ شده از سوی کشور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران و همچنین سیاست های دوگانه ی شرکت اپل اگر هرگونه اقدام یک طرفه ای از سوی شرکت اپل در راستای محدودیت اپ های ایرانی انجام شده و در نتیجه باعث ضرر و زیان به شرکت و یا باعث از بین رفتن یا سخت کردن بستر موجود برای عرضه ی نرم افزار راهینو نسخه ی iOS در خارج از اپ استور شود به نحوی که توجیه اقتصادی برای شرکت نداشته باشد شرکت خود را موظف می داند تا خود را از هرگونه ضرر و زیان جدی مصون دارد؛ ‎در این صورت شرکت خود را موظف می داند تمام تلاش خود را انجام دهد تا از راه هاي ممكن تا موعد مقرر در بند ۳، به عرضه نرم افزار به كاربران ادامه دهد و اگر موفق نشد، در راستاي جلب رضايت مشتريان هزينه ي پرداختي توسط عده اي از آنها كه کمتر از يك ماه از تاريخ خريدشان مي گذرد را بازگشت خواهد داد و کاربر با اختیار کامل، هنگام خرید موافقت خود را با این بند اعلام میدارد.

۸– تیم راهینو می تواند در هر زمان تمامی این قوانین و همچنین قوانین و شرایط جوایز، قرعه کشی ها و تخفیف ها، به جز قوانین ضمانتِ بروزرسانی و حریم شخصی را بدون اطلاع قبلی کاربران تغییر دهد یا کامل نماید ولی خود را موظف می داند که تغییر قوانین را از تمامی راه های ممکن اطلاع رسانی نماید.